אריזות ידידותיות לסביבה

קופסאות ממותגות

מוקאפים אריזות קרטון

קרטונים ממותגים

כיום, כמעט בכל תחום התחרות בין העסקים קשה מאוד. ישנם הרבה מאוד בעלי עסקים שנלחמים על הלקוחות, ובעלי העסקים מחפשים כל פעם את הדרך לחדש ולהפתיע, ולגרום ללקוחות לבחור דווקא בהם. אחד הדברים שיכולים להפתיע את הלקוחות ולהעניק להם את התחושה שחשבו עבורם על הפרטים הקטנים ביותר, הוא כאשר אתם מביאים להם קרטונים ממותגים. כאשר הם מקבלים את המוצר בתוך קרטון ממותג, ההסתכלות עליו היא שונה לחלוטין, מאשר על מוצר שנארז באמצעות ניילון פשוט או קרטון רגיל. עיצוב מושך ומעניין מעניק לקרטון מראה מרשים במיוחד, ומשאיר רושם חיובי על הלקוחות שלכם. חברת ECO BAG מייצרת עבור לקוחות פרטיים ועסקיים קרטונים ממותגים לפי דרישה, במגוון רחב של גדלים וצורות, כאשר כל בעל עסק יכול ליישם את העיצוב שהוא רוצה על גבי הקרטון.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מידע נוסף בנושא

אריזות קרטון ממותגות

בעלי עסקים משקיעים זמן וכסף רב במיתוג העסק שלהם, ובצדק. המיתוג הוא אחד הדברים החשובים לכל עסק, והצלחה של מיתוג נכון לעסק, יכולה להביא להגדלת כמות הלקוחות וממילא גם הרווחים. חלק גדול מהצלחה של מיתוג הוא דווקא בפרטים הקטנים, לדוגמא, אריזות קרטון ממותגות בהם בעל העסק אורז את המוצר, גורמות ללקוח להבין כי מדובר על עסק רציני אשר משקיע רבות גם בפרטים הקטנים. חברת ECO BAG עוסקת בייצור של מוצרים שונים מקרטון כאשר בין היתר היא מייצרת אריזות קרטון ממותגות לעסקים באיכות הגבוהה ביותר.

מה עושים אם אני רוצה קופסאות ממותגות עבור העסק שלי?

התקדמות הטכנולוגיה וייצור של מכונות משוכללות הביאו לכך שייצור של קופסאות ממותגות קל הרבה יותר מאשר בעבר. כל בעל עסק קטן או גדול יכול לבחור באריזת הפריטים ללקוחות בקופסאות קרטון ממותגות, אותם הוא יכול לרכוש במגוון רחב של גדלים ועיצובים בהתאמה אישית. כל מה שצריך לעשות הוא לפנות אל חברה אשר מתעסקת בייצור של קופסאות ממותגות בשביל שתייצר עבורו את הקופסות בעיצוב המותאם, ובכמות אותה הוא צריך עבור העסק. אז אם גם אתם רוצים להעניק ללקוחות שלכם קופסאות ממותגות ומעוצבות, פנו אל ECO BAG בהקדם, ותקבלו את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

למה צריך קופסאות ממותגות?

ישנם לא מעט סוגים של פתרונות אריזה זולים יותר מאשר קופסאות ממותגות. עם זאת, עסק שרוצה לכבד את הלקוחות שלו ולהעניק להם את התחושה שמדובר על עסק מכובד אשר משקיע עבור הלקוחות גם בפרטים הקטנים, בוחר דווקא באופציה של קופסאות ממותגות. הקופסאות הללו משדרות יוקרה וכאשר הם מעוצבות בטוב טעם הם משמשות פרסומת מצוינת לעסק שגם מעבירה את המסר שמדובר על עסק רציני ומכובד. הרכישה של קופסאות ממותגות פשוטה הרבה יותר מאשר בעבר כך שתהליך הרכישה שלהם עבור העסק לוקח זמן לא רב וללא ספק שווה את הזמן המושקע בו.

המיתוג הפך להיות אחד הדברים החשובים לעסק. כאשר עסק מצליח למתג את עצמו בדיוק כפי שהוא רוצה, הוא גורם בצורה ישירה להגדלת המכירות וממילא להגדלת הרווחים של העסק. העובדה הזאת גורמת לכך שעסקים רבים משקיעים זמן וכסף רב בניסיון למתג את עצמם, ורוכשים פריטים כמו שקיות ממותגות, כרטיסי ביקור מעוצבים ועוד. אחד הדברים המרשימים ביותר שעסק יכול להעניק ללקוחות הם קופסאות ממותגות. מדובר על קופסאות קרטון אשר בהם בעל העסק אורז את המוצר שלו, מה שמוסיף נופך יוקרתי וסטייל לעסק. חברת ECO BAG עוסקת בייצור של מגוון מוצרים מקרטון כאשר בין היתר היא מייצר קופסאות ממותגות לעסקים ושקיות קרטון, אותם היא באיכות גבוהה עבור עסקים רבים בארץ.

איך אני יכול להיות בטוח שמדובר על אריזות קרטון איכותיות?

כאשר אתם פונים אל חברה מקצועית ואמינה כמו ECO BAG אשר מתעסקת רבות בייצור של אריזות קרטון ממותגות, תוכלו להיות בטוחים שאנשי החברה יבצעו את ההזמנה שלכם בצורה הטובה והמקצועית ביותר, בזכות הניסיון הרב שצברו בהתעסקות עם ייצור של מוצרי קרטון שונים. אז אתם רוצים לבחור את האריזות הטובות ביותר עבור הלקוחות שלהם, כדאי שתפנו אליהם ותראו בעצמכם שמדובר על המוצר האיכותי ביותר הקיים בשוק.

מה עושים בשביל שגם לעסק שלי יהיו קופסאות קרטון ממותגות?

הזמנה של קופסאות קרטון ממותגות נעשות באמצעות חברות אשר מתמחות בייצור של מוצרי קרטון מעוצבים כמו שקיות קרטון וקופסאות קרטון ממותגות. החברה תקבל מידכם את העיצוב בו אתם חפצים עבור קופסת הקרטון, ותייצר את הקרטון בהתאם לעיצוב ולגודל שאתם רוצים. לאחר שתקבלו את הדוגמית, ותאשרו את ייצור שאר הקופסאות, החברה תייצר עבורכם את הקופסא בכמות שאתם צריכים עבור הלקוחות שלכם. פנו עוד היום אל ECO BAG ותקבלו את הצעת המחיר המשתלמת של החברה, וגם אתם תוכלו להעניק ללקוחות שלכם את פתרון האריזה המיוחד – קופסאות קרטון ממותגות.

קופסאות קרטון ממותגות – למה צריך אותם?

כל מי שמבין מעט בפרסום יודע, שבכדי שפרסום יתפוס את הלקוחות צריך הרבה מאוד השקעה. אנחנו סובבים כל העת בפרסומות רבות לאין ספור, ובשביל למשוך את תשומת ליבנו, נדרשת הרבה יותר השקעה מאשר בעבר. כאשר העסק מספק את המוצר שלו באריזה מיוחדת ומקורית כמו קופסת קרטון ממותגת, הלקוח שמסתובב עם קופסת הקרטון עושה לעסק פרסומת מעולה, אשר בולטת במיוחדות ובמקוריות שלה בכל מקום. קופסאות הקרטון נחשבות לקלות משקל ונוחות לשימוש, והם פתרון אריזה מעולה. עם זאת הצבע החום המכוער שיש להם, מנע מחנויות ועסקים להשתמש בהם עבור הלקוחות, אולם כאשר מדובר על קופסאות קרטון ממותגות אשר מעוצבות בטוב טעם, אין כל סיבה לבחור בפתרון אריזה אחר.

קופסאות קרטון ממותגות

אם הייתם צריכים לבחור בפריטים שונים עבור מיתוג העסק החדש שלכם, קופסאות קרטון ממותגות כנראה לא היה הדבר הראשון שעולה בדעתכם. מדובר על מוצר יחסית חדשני, שצובר שנים האחרונות פופולאריות רבה. אך דווקא מהסיבה הזאת, מדובר על מוצר שיכול להזניק קדימה את העסק שלכם. הלקוחות יראו את ההשקעה והייחודית בכך שהעסק מעניק קופסאות קרטון ממותגות אשר מעוצבות להפליא, ויתרשם כי מדובר בעסק עם הרבה סטייל שחושב על כל פרט. חברת ECO BAG היא אחת החברות המובילות בתחום ייצור מוצרי קרטון שונים, ועוסקת גם בייצור של קופסאות קרטון ממותגות ללקוחות עסקיים בהתאמה אישית.

אריזות קרטון ממותגות לעסק שלכם

אם אתם בעלי עסק שרוצים להתחדש ולהפתיע את הלקוחות שלכם באמצעות אריזות קרטון ממותגות, כדאי שתדעו שכיום מדובר על תהליך פשוט מאוד, ולא יקר בכלל. כל מה שעליכם לעשות הוא לדאוג לעיצוב מתאים לאריזה באמצעות פנייה אל מעצב גרפי אשר יעשה לכם את העיצוב על פי הרצונות שלכם. ולאחר מכן לפנות אל חברה אשר עוסקת בתחום ייצור אריזות הקרטון בכדי שתבצע עבורכם את ייצור האריזות לפי הדרישה שלכם, ובכמות לה אתם זקוקים.

כמה עולות אריזות קרטון ממותגות?

מחירם של אריזות קרטון ממותגות משתנה בהתאם לפרמטרים השונים ובהם גודל האריזה, כמות האריזות בהזמנה ועוד. ניתן לומר שככל שהאריזה גדולה יותר כך המחיר שלה יהיה גבוה יותר, וככל שההזמנה תהיה בכמות גדולה יותר, כך המחיר עבור כל אריזה יהיה נמוך יותר. בנוסף, יש לקחת בחשבון גם את התשלום עבור המעצב הגרפי אשר עושה עבורכם את העיצוב עבור האריזות.

קרטונים ממותגים – איך מייצרים את זה?

קופסת הקרטון המוכרת והפופולרית ביותר היא כמובן קופסת הקרטון הפשוטה בצבע החום. אין ספק כי גם היא עושה את מלאכת האריזה בצורה טובה, אך כאשר מדובר על עסק שרוצה להרשים את הלקוחות שלו, הוא בוחר דווקא באופציה של קרטונים ממותגים. קרטונים ממותגים מיוצרים באמצעות מכונות מיוחדות אשר מחזיקות חברות לייצור של מוצרי קרטון, אשר באמצעות היא מיישמת את העיצוב הרצוי מעל גבי הקרטון. אז אין סיבה שתתחבטו בשאלה איך עושים את זה, פשוט תזמינו בעצמכם, ותראו את התוצאה המושלמת. את העיצוב של הקרטון מעצב גרפיקאי אשר מתמחה בעיצוב של קרטונים ומוצרי קרטון שונים, וחשוב להתאים אותו אל קהל היעד אליו מכוון המוצר שבקרטון, לדוגמא עבור מוצר לתינוקות יתאים עיצוב צבעוני וילדותי יותר.

 

אז כיצד מזמינים אותם?

לאחר שאתם מחזיקים בידיכם את העיצוב המוכן שבו אתם חפצים עבור הקרטון שלכם, כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות אל ECO BAG, ולסכם איתם על הפרטים השונים של הקרטון, כמו גודל הקרטון, כמות היחידות בהזמנה, ולקבל הצעת מחיר מתאימה. אז אל תהססו, פנו אליהם עוד היום לקבלת הצעת מחיר, ותוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את המוצר הטוב, האיכותי, והחזק ביותר.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר    [leadercf7 campid="8203"]